Rowenta TN9154F0 Trim&Style Hair Trimmer Beige | Rowenta
- TootjadRowenta
- Mudel: TN9154F0
- Saadavus: 5
-
49€
Rowenta TN9154F0 Trim&Style Hair Trimmer Beige | Rowenta
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 281 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 109.60 g |
| Plastic (No PET) | 27.40 g |
| Producer | Rowenta |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: rowenta tn9154f0 trimstyle hair trimmer beige rowenta, tn9154f0, rowenta, juukseloikusmasinad





